TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Develi Belediye Başkan Mehmet Cabbar Mustafa Maşlak Tebrik Etti


Develi Ticaret Odası başkanı Mustafa Maşlak seçimlerin ardından tebrik için gelen ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. İlk olarak seçimlerin yapıldığı gün Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Başkan yardımcıları Mustafa Temur ve Abdullah İslamoğlu’nun ziyaret ettiği Mustafa Maşlak, Ak Parti, MHP ve İyi Parti ilçe yöneticilerinin de tebriklerini kabul etti.


AK Parti heyetinden başkan Mehmet Durukan ve yeni seçilen Kadın Kolları Başkanı Elif İslamoğlu ile birlikte bir grup partili Ticaret Odası’na gelerek Başkan Mustafa Maşlak’ı makamında ziyaret ettiler. Ardından Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Kabak ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret gerçekleştirerek Başkan Mustafa Maşlak ve yeni yönetimini tebrik ettiler. İyi Parti ilçe başkanı Emir Ali Özçakır ve beraberindeki heyet de yeni yönetimi tebrik için gelen ziyaretçiler arasındaydı.

Gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili konuşan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Maşlak “Yeni yönetimimizi tebrik etmek için, gerek telefonla arayarak, gerek çiçek göndererek, gerek ziyaret ederek bizleri onurlandıran, güzel temennileri ile bizleri umutlandıran herkese yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimi iletiyorum. Yeni dönemde Develimiz için elimizden gelen destek ve gayreti göstereceğimize emin olabilirsiniz.” diye konuştu.
Kayseri Ticaret Odası seçimlerine de değinen Başkan Mustafa Maşlak “Kayseri’de ve çevre il ve ilçelerde de Oda ve Borsa seçimleri yapıldı, yapılmaya devam ediyor. Bu vesileyle Tüm Türkiye genelinde yeni seçilen ya da göreve devam eden tüm başkanlarımızı tebrik ediyorum. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı başkanlıklar olarak Türkiye’nin hem ekonomik açıdan hem de küresel bazda gelişmesi için, birlik ve beraberlik içerisinde mücadelemize devam edeceğiz. Bu vesileyle yeni başkan Ömer Gülsoy ve ekibini de tebrik ediyorum ve yeni dönemin Kayseri için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Web Links

8846760
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2582
16534
82919
8651031
286541
474862
8846760
Your IP: 18.212.92.235
20-01-2019 03:53